W dziale GALERIA Gazety Pomorskiej można obejrzeć zdjęcia z sobotniego spotkania pomiędzy Kapral-Car/Dąb Barcin a Kujawy Markowice autorstwa Mirosława Woźniaka. Zapraszamy!

Jaras dnia październik 26 2014 07:44:04 0 Komentarzy · 23 Czytań · Drukuj
KAPRAL-CAR DĄB BARCIN - KUJAWY MARKOWICE 3:1 (1:0)

Bramki: 43' Kranz Mateusz, 57' Ostrowski Arkadiusz, 90+2' Mróz Radosław
Żółte kartki: Ostrowski Arkadiusz
Skład: Cieniak Robert, Kaśków Łukasz, Jankowski Kamil, Napierała Mariusz, Jankowski Jakub, Ostrowski Arkadiusz, Różański Wiktor(80' Małecki Radosław), Plewa Jarosław, Trześniewski Jakub, Kranz Mateusz(73' Janus Daniel), Mróz Radosław

W rezerwie pozostali: Kończal Radosław, Wisz Leszek, Buzała Artur

25' na razie bezbramkowy remis.
43' Kranz Mateusz 1:0.
45' koniec pierwszej polowy. do przerwy Dąb prowadzi 1:0.
57' Arkadiusz Ostrowski bezpośrednio z rzutu rożnego 2:0
74' Tomasz Krysiński 2:1
90+2' Mróz Radosław 3:1

Trampkarz:
Wisełka Solec Kujawski – Kapral-Car/Dąb Barcin 0:3 (0:2)
Bramki: Szostek Jakub, Zarada Jakub, Wisz Radosław

Jaras dnia październik 25 2014 10:00:32 1 Komentarzy · 68 Czytań · Drukuj
I PO PIERWSZYM SPARINGU...

W dniu dzisiejszym nasza żeńska drużyna rozegrała swój pierwszy historyczny sparing. Przeciwnikiem czerwono-zielonej ekipy był zespół młodzika UKSu Barcin. Trenerzy umówili się na grę 60 minutową, po 30 minut połowa.
Nasz zespół wyszedł na spotkanie bardzo podekscytowany i z dużą wolą zwycięstwa. Po kilku wymianach podań, naszym zawodniczkom udało się strzelić pierwszego gola. To niestety spowodowało duże rozluźnienie i bardziej doświadczony zespół UKS zdobył kolejno cztery gole i spokojnie kontrolował grę do końca pierwszej połowy.
Po zmianie stron i przeanalizowaniu błędów nasza drużyna wyglądała zdecydowanie lepiej niż w pierwszej połowie. Mądra gra w obronie i szybkie rozgrywanie piłki doprowadziło do wielu sytuacji strzeleckich, z których udało się wykorzystać jedną. Drugie trzydzieści minut zakończyło się wynikiem 1:1, a całe spotkanie porażką naszej ekipy 2:5. Lecz nie wynik był najważniejszy ale chęć gry z zawodnikami, którzy na co dzień grają w lidze. Przed sztabem szkoleniowym jeszcze dużo pracy, ale przy takim zaangażowaniu jesteśmy spokojni o dalsze losy żeńskiej drużyny.
Dość spora grupa kibiców, którzy obserwowali to spotkanie, zwłaszcza w drugiej połowie mogło być zadowolonym mimo niesprzyjającej pogody, przy której przyszło grać piłkarkom i piłkarzom.

Prezes Barcin dnia październik 23 2014 20:59:56 1 Komentarzy · 137 Czytań · Drukuj
MIEŃ LIPNO - KAPRAL-CAR DĄB BARCIN 2:3 (1:2)

Bramki: 15' Janus Daniel, 32' Trześniewski Jakub, 83' Mróz Radosław
Żółte kartki: Różański Wiktor 2, Trześniewski Jakub
Czerwone kartki: Różański Wiktor
Skład: Cieniak Robert, Kaśków Łukasz, Jankowski Kamil, Sarnowski Bartosz, Jankowski Jakub, Janus Daniel(58' Kranz Mateusz), Ostrowski Arkadiusz, Różański Wiktor, Plewa Jarosław, Trześniewski Jakub(70' Małecki Radosław), Mróz Radosław

W rezerwie pozostali: Buzała Artur, Dokładny Krzysztof oraz Jakubowski Norbert.

15 min Janus Daniel 0:1
32' Trześniewski Jakub 0:2
37' Witecki Roman 1:2
45' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Dąb prowadzi w Lipnie 1:2.
47' gospodarze doprowadzają do wyrównania. 2:2
75' Utrzymuje się remis 2:2
80' czerwona kartka dla zawodnika Dębu Różański Wiktor.
83' Mróz Radosław 2:3
90' Koniec meczu Dąb wygrywa w Lipnie 3:2!

Trampkarz:
Kapral-Car/Dąb Barcin – Pałuczanka Żnin 3:1 (1:0)
Bramki: Wisz Radosław 2, Szostek Jarosław

Jaras dnia październik 18 2014 12:56:01 0 Komentarzy · 42 Czytań · Drukuj

W dziale GALERIA Gazety Pomorskiej można obejrzeć zdjęcia z sobotniego spotkania pomiędzy Kapral-Car/Dąb Barcin a Start Radziejów autorstwa Mirosława Woźniaka. Zapraszamy!

Jaras dnia październik 13 2014 07:49:21 0 Komentarzy · 44 Czytań · Drukuj
KAPRAL-CAR DĄB BARCIN - START RADZIEJÓW 0:4 (0:1)

Bramki:
żółte kartki: Napierała Mariusz, Ostrowski Arkadiusz, Plewa Jarosław, Wisz Leszek 2
Czerwona Kartka: Wisz Leszek
Skład: Cieniak Robert, Napierała Mariusz, Kończal Radosław, Kaśków Łukasz, Jankowski Jakub, Plewa Jarosław, Trześniewski Jakub, Ostrowski Arkadiusz, Przybyłowicz Miron, Janus Daniel, Mróz Radosław

17' 0:1 prowadzą goście
23' Czerwona Kartka dla zawodnika Startu.
45' Do przerwy 0:1
54' 0:2 prowadzą zawodnicy Startu
58' 0:3 dla Startu!
64' 0:4 dla gości którzy grają w 10!!! Sami sobie strzelamy bramki po koszmarnych błędach!!! WSTYD!

Niedziela:
15:00 Goplania Inowrocław – Łokietek Brześć - przerwany w 27. minucie przy stanie 0-0 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gospodarzy

ZE STARTEM W SOBOTĘ O 12!

Zarząd zawiadamia, że zmienia się godzina najbliższego spotkania. Mecz seniorów z aktualnym liderem rozgrywek Startem Radziejów odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 12:00. Ponadto zmianie ulegnie godzina meczu juniora młodszego. O ligowe punkty z rówieśnikami z Gniewkowa wybiegną po meczu seniorów o godz. 15:30.
Niedzielny mecz juniorów starszych w lidze wojewódzkiej bez zmian. O godz. 11:00 zmierzą się z UKS SMS Włocławek i będą walczyć o pierwsze ligowe punkty w tym sezonie. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia w Parku Leśnym Dębiarzy w akcji!

Admin dnia październik 06 2014 18:48:59 2 Komentarzy · 268 Czytań · Drukuj

W dziale GALERIA strony Brzysko-Rol można obejrzeć zdjęcia z sobotniego spotkania pomiędzy Brzysko-Rol Brzyskorzystewko a Kapral-Car/Dąb Barcin Zapraszamy!

Jaras dnia październik 05 2014 09:13:20 0 Komentarzy · 154 Czytań · Drukuj